CinFikir

Kurumsal NFT Çözümleri

NFT'lerin firmanız için önemi, firmanıza ait değerlerin (resim, video, formül, ürün, obje, karakter, proje, eser vb...) türünün tek örneği olması gerçeğinde yatmaktadır.

Sanal Santral Hizmetleri

Sanal Santral, eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir. Tamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir! Üstelik Sanal Santral'in ilk yatırım maliyeti yoktur. Fiziksel Santral için aynı şeyi söyleyemeyiz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyasız bir hayat düşünemediğimiz gibi sosyal medyasız bir ticaret de düşünemez olduk. Gelişen etkileşim alanlarının yenilikler getirmesi kaçınılmazdı. Bundan birkaç sene önce firmalar sadece web sitesi ile yetinirken, şimdilerde sosyal medya üzerinde görünürlüğü olmayan hiçbir marka kalmadı.

Sunucu ve Veri Yedekleme

Sunucu ve veri yedekleme günümüz firmaları tarafından en çok gerek duyulan hizmetlerden birisidir. Birçok firma en önemli bilgilerini gelişmiş bilgisayarlar olan sunucularda saklamaktadır. Bu nedenle bu sunucularda olacak her hangi bir sorun sonucunda firmanın tüm hayati bilgileri yok olabilir. Firmalar için çok korkunç olan bu durumu engellemek için ise devreye sunucu ve veri yedekleme hizmeti girmektedir.

Firewall, Loglama ve 5651

Yeni çıklan 5651 ve KVKK yasaları ile loglama kurumsal firmalar için hayati önem taşır hale gelmiştir. Firewall cihazları ile gerekli entegrasyonların yapılması sonucunda yasal sorunlar yaşamanızın önüne geçmemiz mümkün.

E-Ticaret Site Yönetimi

Müşterileriniz sizi bekliyor! E-Ticaret geçtiğimiz seneye göre %24 arttı, 2022 yılında tür firmaların E-ticaret'e gireceği ön görülüyor. Çünkü e ticaret; iş sürecini kısalacak, maliyetleri düşürecek ve verimliliği artıracak, 2022'yi beklemeyin. Tren kaçmadan siz de Online Satış'a başlayın.

Antivirüs Yazılımları

Antivirüs Bul Satış, antivirüs programı alacak olan ziyaretçilerine tüm ürünleri istediği özellik ve kriterlere göre belirleyerek daha düşük maliyette daha yüksek verimli antivirüs programlarına sahip olabilme avantajı sunuyor...

Kurumsal Web Tasarım

Günümüz dünyasında dijitalleşme çok hızlı bir şekilde gelişmektedir. Firmalar, kurumlar ve hatta kişiler bile kendisini internete taşımaktadır. İnternet kurumlara ve firmalara doğrudan müşterilere ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle günümüzde hemen hemen her firma kurumsal birer web sitesi ile birlikte kurulmaktadır. Bu web sitelerinin açılmasının zaruri olduğu günümüzde de kurumsal web tasarımı yapabilen ekiplere olan ihtiyaçlar artmaktadır. CinFikir olarak, uzun yıllardır birçok firmaya bu alanda hizmet vermekteyiz. Genç ve dinamik ekibimiz ile sürekli değişen ve güncellenen dijital dünyaya ayak uydurmakta ve yenilikleri yakalamaktayız.

2010-2022 CinFikir | Tüm Hakkı Saklıdır.

Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası