Antivirüs Yazılımları

Antivirüs Yazılımları

Dünya üzerinde internet kullanımının artmasıyla birlikte internet üzerinden kötü niyetli işler yapan kişilerde de artış yaşanmıştır. Bu kişiler sanal virüs adı verilen virüsler aracılığıyla kurumların ve firmaların altyapılarına sızarak bu kurum ve firmaların müşterilerine ait verileri eline geçirmektedir. Bu veriler ile şantaj, hırsızlık ve yasadışı işler gibi birçok kötü emeller gerçekleştirmektedirler. Bu nedenle müşterilerinin verilerini elinde bulunduran ve bunları sanal ortamda saklayan kuruluşlar için antivirüs korumaları mecburi hale gelmiştir. Devlet kurumları dahil birçok korumasız sisteme sızabilen hacker adı verilen bu kötü niyetli kişilerden korunmanın tek yolu antivirüs yazılımlarıdır.

Dünya Çapında Kendini Kanıtlamış Antivirüs Markaları

Firmamızın müşterilerine sunduğu antivirüs markaları dünya çapında yapılan tarafsız antivirüs testlerinde en başarılı olan ürünleriyle dünya genelinde üne sahip markalardır. Birbirinden farklı yüzlerce virüs türüne karşı veri tabanlarını sürekli güncelleyen antivirüs markaları trojan ve crytolocker dahil en tehlikeli virüs çeşitlerine karşı en güçlü korumayı sağlamaktadır.

 
 

Bitdefender ile En İyi Korumaya Sahip Olun

CinFikir Bilgi Teknolojileri olarak yetkili dağıtıcısı olduğumuz Bitdefender antivirüs yazılımları dünya genelinde en iyi antivirüs markası olarak kendisini kanıtlamıştır. Hem kurumsal antivirüs hem de bireysel antivirüs alanında oldukça başarılı olan Bitdefender ürünleri cihazlarınızda tam korumayı sağlamaktadır. Her işletim sistemi ve platform için koruma seçeneği bulunan Bitdefender’ın kurumsal alanda da farklı ihtiyaçlara özel koruma yöntemleri bulunmaktadır.

Bitdefender antivirüs programının yanı sıra birçok firmanın da güvenlik altyapılarının mimarıdır.

Detaylı Bilgi...

Eset Antivirüs ile Sisteminizi Koruyun

Kurumsal Antivirüs tarafında bir diğer çözüm ortağımız ise Eset’tir. Eset antivirüsleri ülkemiz dahil birçok ülkede en popüler antivirüs ve güvenlik firmasıdır. Bu popülerlik ve yaygın kullanım nedeniyle birçok müşterimiz tarafından tercih edilen Eset, Türkiye’nin en çok kullanılan programı olma unvanını uzun yıllardır elinde tutuyor. CinFikir Bilgi Teknolojileri uzun süredir Eset Türkiye’nin ödüllü resmi satış kanallarından birisidir.

Detaylı Bilgi...

 
 

Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kurumsal ve Bireysel Antivirüs alırken ürünleri karşılaştırmak ve size ve sisteminize en uygun ürünü seçmeniz gerekmektedir. Her ürünün sistem kullanımı, koruma düzeyi ve virüs veri tabanı farklıdır. Bunun gibi pek çok özelliği de araştırıp seçiminizi ona göre yapmanız en doğrusu olacaktır. Bu konuda size yol gösterecek bir sihirbaz ile kolaylıkla size en uygun ürünü seçebilirsiniz. AntivirusBul.com web sitesi ile hem size en uygun ürünü sihirbaz araçlığıyla seçebilir hem de en uygun fiyatlarla alımını gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin tüm özelliklerini karşılaştırabileceğiniz ve ürünler hakkında destek alabileceğiniz AntivirusBul.com bireysel ve kurumsal antivirüs seçiminizde biçilmiş kaftan.

2010-2022 CinFikir | Tüm Hakkı Saklıdır.

Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası