Eset Antivirüs Ürünleri
Dünyaca Ünlü

Eset Antivirüs Çözümleri

GÜVENLİ TEKNOLOJİNİN
TADINI ÇIKARIN

İhtiyaçlarınıza uygun ESET ürünlerini bulun

ESET çözümlerinin sağladığı avantajlardan yararlanın

ESET ürünlerinin küçük işletmeniz veya evinizde size nasıl hizmet vereceği hakkındaki detaylı açıklamayı okuyun.

Eset
Koruma Yöntemleri


 

Uç Nokta koruması

ESET'in uç nokta koruma sistemi bilinen antivirus yazılımlarının çok ötesinde, 20 yılı aşkın süredir geliştirilen çok katmanlı bir stratejidir.

 

Veri Şifreleme

Küçük veya büyük kuruluşlar için geliştirdiğimiz, kolay kullanımlı şifreleme sistemi. Şifreleme prosedürleri ile veri güvenliğinizi sağlar ve üretkenliği düşürmez.

 

Kimlik doğrulaması

İki aşamalı kimlik doğrulama özelliği ile şirket ağına sorunsuz bir şekilde bağlanmanızı ve hassas verilerinizin korunmasını sağlar.

ESET gelecek 100 idol için rotasını belirledi

Korsan yazılım tespiti konusunda yüz adet VB100 alan ESET, bu onuru teknolojiye güvenle ulaşmakta olan müşterileri ile paylaşmaya devam ediyor.

 

Eset'li olmak için bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın



 

"En İyi Korsan Yazılım Tespiti"
VB100 En iyi korsan yazılım tespit ödülü

 

Genişletilmiş Özellikler Listesi

 • Endpoint Antivirus
  Windows veya MacOS fark etmeksizin sağlam Antivirus ve Antispyware koruması sağlar. Ödüllü Anti-Phishing motorumuz, sahte web sitelerine karşı kullanıcı adı ve parola gibi hassas şirket bilgilerini korur. İçindeki diğer gelişmiş teknolojiler Bulut Bazli Tarama, Cihaz Kontrolü ve daha fazlasını içerir.

 • Mobile Security
  ESET NOD32'nin mobil platformlar için optimize edilmiş proaktif teknolojisi, Android cihazlardaki tüm uygulamalarınızı ve dosyalarınızı korumak için gerçek zamanlı koruma sağlar, ayrıca Anti-Phishing ve Uygulama Denetimi de içerir. iOS cihazlarında, iOS mobil filonuzun güvenliğini artırmak için ayarları ve kısıtlamaları uzaktan yapabilirsiniz. Anti-Theft, Android ve iOS cihazlarınızda uzaktan kilitleme/kilit açma özelliklerini devreye sokar veya tüm verileri silmenizi sağlar.

 • Virtualization Security
  İster VMware ister başka bir sanallaşma çözümü kullanın, VM'lerinizi güvende tutmak için ESET korumasına güvenebilirsiniz. ESET Shared Local Cache ve ajan bazlı bir ESET güvenlik ürünü korumasıyla tarama hızınızı önemli derecede arttırabilirsiniz.

 • File Security
  Antivirus ve Antispyware koruması, virüsler, rootkit'ler, solucanlar ve casus yazılımlar dahil olmak üzere her türlü tehdidi ortadan kaldırır. Advanced Memory Scanner, kötü niyetli işlemlerin davranışını izlerken isteğe bağlı olarak bulut tabanlı taramayla daha iyi performans ve algılama sağlar.
 • Endpoint Security
  ESET Endpoint Security, ESET Endpoint Antivirus'ın tüm avantajlarına ek olarak Çift Yönlü Kişisel Güvenlik Duvarı, Web Denetimi, Botnet Koruması ve daha fazlasını sunar. Bu cözümle Winows ve macOS fark etmeksizin sectiginiz sekilde ESET Uc Nokta Guvenligi'ni veya ESET Endpoint Antivirus'ın uç noktaları koruma seçenegine sahipsiniz.

 • Mail Security
  ESET'in kanıtlanmış ESET NOD32 teknolojisi kullanılarak oluşturulan kritik e-posta sunucularına yönelik çözümlerimiz, kullanıcıların posta Containerlarına ulaşmadan önce istenmeyen posta ve zararlı yazılımları filtrelemektedir.ESET Mail Security , ağınızın güvenliğini tamamlamak ve temel bir savunma hattı sağlamak için oldukça uygundur.

 • Gateway Security
  HTTP ve FTP ağ geçitlerini bilinen ve ortaya çıkan virüslere, solucanlara, spam'lere ve diğer internet tehditlerine karşı korur. Small system footprint özelliğine sahip ola ESET Gateway Security çözümleri günlük büyük miktarda veri işleyen sistemler için uygundur.

 • Uzaktan Yönetim
  Windows, Mac veya Linux hatta sanal makine ve akıllı telefon kullanmanız fark etmeksizin şirket güvenliğinizi tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Güvenlik yazılımınızı uzaktan yükleyin ve bir bakişta ağ güvenlik görünümlerini elde edin.

2010-2022 CinFikir | Tüm Hakkı Saklıdır.

Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası