Çözümler

Kurumsal Web Tasarım

Yenilikçi, genç, dinamik ve idealist bir ekip, sizin için sürekli araştırıyor ve kendini geliştiriyor, web sitelerinizi onlara emanet edin!

İncele

Antivirüs Çözümleri

Kişisel veri güvenliğinin ilk adımlarından birisi Antivirüs yazılımıdır! Firmanızı ve önemli verilerinizi korumak için, ileride mağdur olmamak için siz de bir an önce bir güvenlik çözümü edinin.

İncele

E-Ticaret Site Yönetimi

Müşterileriniz sizi bekliyor! E-Ticaret geçtiğimiz seneye göre %24 arttı, 2022 yılında tür firmaların E-ticaret'e gireceği ön görülüyor. Çünkü e ticaret; iş sürecini kısalacak, maliyetleri düşürecek ve verimliliği artıracak, 2022'yi beklemeyin. Tren kaçmadan siz de Online Satış'a başlayın.

İncele

Firewall, Loglama ve 5651

Kişisel veri hırsızlığı ve dijital fidye yazılımları her geçen gün artıyor, eönemli şirket verilerinizin başlarının eline geçmesini istemezsiniz. Veri güvenliği tek bir ürün ile değil katmanlı şekilde yapılmalıdır, firewall bu konuda önemli bir katmandır.

İncele

Sunucu ve Veri Yedekleme

Korumak yetmez yedeklemek de önemlidir! Cinfikir size farklı sunucu ve veri yedekleme cihazlarınızın alımında da yardımcı olacaktır.

İncele

Office 365

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiamSed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem

İncele

2010-2022 CinFikir | Tüm Hakkı Saklıdır.

Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası