Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyasız bir hayat düşünemediğimiz gibi sosyal medyasız bir ticaret de düşünemez olduk. Gelişen etkileşim alanlarının yenilikler getirmesi kaçınılmazdı. Bundan birkaç sene önce firmalar sadece web sitesi ile yetinirken, şimdilerde sosyal medya üzerinde görünürlüğü olmayan hiçbir marka kalmadı.

Değişime ve Gelişime Uyumlu
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada en önemli şey kullanıcılara, özgün ve ilgi çekici içerikler sunmaktır. Bunun için marka yöneticileriyle yaptığımız toplantılar sonucunda hem markanın hedefleri hem de sosyal medya kurallarına uygun olarak sizlere en özenli içerik takvimini oluşturuyoruz. Ürünleriniz veya hizmetleriniz doğrultusunda uygun hedef kitleyi belirleyerek doğru reklam stratejileri ile markanızı en iyi şekilde tanıtmayı hedefliyoruz. Bırakın CinFikir’in genç ve dinamik ekibi, sürekli gelişen ve değişen sosyal medya trendlerini sizin adınıza takip etsin.

 
 

Sosyal Medya Yönetim Süreci
Nasıl İlerliyor?

Eğer firma, müşterileri ile iyi kurulmuş bir iletişime sahipse ve güven veriyorsa, rakiplerine göre açık ara öne geçebilir. Bu hedefle, öncelikle yapılan toplantılar sonucunda belirlediğimiz hedef kitleye uygun olacak içerik takvimini oluşturuyoruz. Tasarım ekibimizle oluşturduğumuz içerik takvimine en uygun ve dikkat çekici görsel tasarımları hazırlıyoruz. İçeriklerimiz eksiksiz tamamlandıktan sonra, Twitter, Instagram, Linkedin, Facebook gibi sosyal medya platformlarına uygun düzenlemeleri tamamlayıp sizi ve markanızı tüm kullanıcılara tanıtmaya başlıyoruz.

Dijital Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medyada, tasarım sürecini tamamladıktan sonra, uygun hedef kitleye ulaşmak için doğru bir strateji belirleyerek reklam yönetimi yapılması gereklidir. Bu konuda deneyim sahibi ekibimizle birlikte zaman, tasarım ve doğru stratejiyi birleştirerek siz ve markanız adına en etkili reklamları hazırlıyor ve uyguluyoruz. Sosyal medya ve reklam yönetimi emek isteyen ve sürekli değişim ve gelişim gösteren bir alan olmasına rağmen sonuçları belli bir süre sonra görünür. Bu sebeple markaların, işinin ehli olan ve sizi iyi tanıyabilmiş uzmanlara çalışması gerekir.

 
 

Sosyal Medya Markalar için
Neden Önemli?

Firma ile kullanıcı arasındaki uçurumları kapatan bir yanının olması en büyük avantaj noktalardan biridir. Müşteri iyi ya da kötü bütün reaksiyonlarını anında gösterebilir. Ulaşılabilirliğin daha basit ve hızlı olduğu bir mecrada kullanıcı, firma ile daha organik bir etkileşim içerisine girer. Üstelik doğrudan hedef kitlenize uygun reklamlar gösterebilirsiniz ve bu şekilde diğer mecralarda yapılan tanıtımlara göre daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Eğer marka, kullanıcısı ile iyi kurulmuş bir iletişime sahipse ve güven veriyorsa, rakiplerine göre açık ara öne geçer. İmajı doğru oluşturulmuş firmaların birçoğunun arkasında sosyal medyanın desteği büyüktür.

Sosyal medya yönetimi, bir kurumun sosyal medya hesaplarının nasıl yönetileceğini belirleyen bir kavramdır. Sosyal medya yönetimi, bir kurumun hedef kitlesine, kurumun kimliğine ve kurumun amacına göre yapılır. Bu sayede, bir kurumun sosyal medya hesapları kullanıcı dostu, anlaşılır ve kurumun kimliğini yansıtır. Ayrıca, sosyal medya yönetimi, bir kurumun sosyal medya hesaplarını etkileşimli ve etkili bir şekilde kullanabilmesini sağlar. Özet olarak, sosyal medya yönetimi bir kurumun sosyal medya hesaplarını kullanıcı dostu, anlaşılır ve etkileşimli bir şekilde kullanabilmesini sağlar.

2010-2022 CinFikir | Tüm Hakkı Saklıdır.

Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası