Sanal Santral Hizmetleri

Sanal Santral Hizmetleri

Sanal Santral, eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir. Tamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir! Üstelik Sanal Santral'in ilk yatırım maliyeti yoktur. Fiziksel Santral için aynı şeyi söyleyemeyiz.

Sanal Santral Kullanmanın
AVANTAJLARI!

Bakım maliyeti yok

Sanal Santral’in aylık veya yıllık bakım maliyeti yoktur. Fiziksel Santral için yıllık bakım anlaşması yapmanız veya her serviste servis bedeli ödemeniz gerekir.

Kolay ve ücretsiz taşınır

Ofisinizi taşırken kolaylıkla santrali taşırsınız, üstelik tamamen ücretsiz ve kolayca. Tek yapmanız gereken yeni ofisinizde bir internet bağlantısı. Fiziksel Santral için yüksek bir fatura demektir.

Lisans Bedeli Ödemezsiniz

Her dahili veya kanal için lisans bedeli ödemezsiniz, ihtiyacınız kadar arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Her Görüşmeyi Kaydedin

Yaptığınız her görüşmeyi isterseniz kaydedebilir, geriye dönük olarak arama yaparak dinleyebilir, müşteri memnuniyetinizi ölçebilirsiniz.

Her Yerden Ücretsiz

Tüm şube ve bağlı birimleri tek merkezi santral üzerinde birleştirebilir ve şubeler arası tamamen süresiz ve ücretsiz görüşebilirsiniz.

Her Zaman Ulaşılabilir Olun

Sanal Santral ile tek hat üzerinden yüzlerce çağrı alabilirsiniz. Telefonunuz asla meşgul çalmaz. Ofis dışındayken de çağrılar isterseniz cep telefonunuza gelir, böylece hiçbir çağrıyı kaçırmazsınız.

Sanal Santral Özellikleri

Sizi arayanlara profesyonel bir karşılama anonsu ile karşılama sağlayıp, kolayca istedikleri kişiye ve departmana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Veri tabanı entegreli özel çözümleriniz için Sanal Santral Pİ özelliğimizden faydalanabilirsiniz.

Sanal Santral ile santralinizdeki tüm ses görüşmelerini kayıt altına alabilir, müşteri şikayeti durumunda analiz etmek üzere anında indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

Sanal Santral ile santralinize gelen ve giden tüm çağrıların detaylı raporlamasını alabilir, çağrı merkezi seviyesinde bu raporlarınızı yorumlayabilirsiniz. Bu raporlama modülü ile her çağrınızı özenle değerlendirip satışlarınızı attırabilirsiniz.

Santral sisteminizle entegre sms gönderme işlemleri yapabilirsiniz. Arayanlara otomatik sms gönderme, cevapsız çağrıları sms gönderme, İstediğiniz bilgileri müşterilerinize sms gönderme işlemlerini yapabilirsiniz.

Sanal Santral'i kullanmış olduğunuz CRM veya yazılımınızla entegre edebilirsiniz. Yazılımınız üzerinden gelen çağrıları görebilir ve çağrı başlatabilirsiniz.

Sanal Santral'de sizi arayıp ulaşamayan müşterileriniz anında mail olarak size gönderilir. Satış, teknik, muhasebe gibi her departmanınıza özel cevapsız çağrı bildirimi ayrı ayrı yapılabilir.

Kuyruk yönetimi ile gelen çağrılarınızı çeşitli dağıtım stratejileriyle dahililere (müşteri temsilcisi) dağıtabilirsiniz.

Sanal Santral ile gelen çağrılarınız önce dahilinize sonra cep telefonunuza, daha sonra diğer dahili hatta veya sesli mesaj kutunuza düşebilir. Yani siz nasıl isterseniz ve nerede olursanız çağrılar size her şekilde ulaşır.

Sanal Santral sistemi ile ekstra maliyet olmadan sesli ve görüntülü konferans yapabilir, müşterilerinize, personellerinizle ve şubelerinizle anında konferans yapabilir, iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Sanal Santral ile tüm akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarda kullanabileceğiniz softphone uygulaması ile dahili hattınız gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz, üstelik tamamen ücretsiz.

Sanal Santral'in çağrı merkezi özelliği ile arayan müşterilerinizi profesyonel olarak karşılayıp doğru personele en hızlı şekilde ulaştırabilir, her çağrıyı doğru şekilde analiz edebilirsiniz.

Sanal Santral ile faks gönderebilir ve alabilirsiniz, gelen fakslarınız sistemde arşivlenir. Fakslarınızı isterseniz e-mail ile gönderebilirsiniz.

2010-2022 CinFikir | Tüm Hakkı Saklıdır.

Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası