Hakkımızda

Kurumsal

Biz Kimiz?

2010 yılında web alanında faaliyet gösteren binlerce firma arasından “farklı tarzımız, kadromuz ve ortaya koyduğumuz başarılarla” sıyrılarak, reklamcılık ve web dünyasında farklı bir yere sahip yenilikçi, genç, dinamik ve idealist bir ekibiz.

Kendimizi o kadar genç hissediyoruz ki sürekli yeni projeler üretmeden kendimizi alamıyoruz. Öyle ki 2014 yılından itibaren kendimizi bilişim ve veri güvenliği, yedekleme, antivirüs gibi çağımızın ve geleceğin en kritik sorunu olacağına inandığımız konularda anlaşmalar yapıp bünyemize bu tür güvenlik çözümlerini de katma ihtiyacı duyduk.

 
 

Ne Yapıyoruz?

Her türlü web projesinin yanı sıra (Web Tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu, SEO Uyumlu Web Dizayn, Google Adwords Reklamları, Facebook Reklamları, E-Posta İle Pazarlama, Google Maps Hizmetleri, Google Adwords Reklamları, Web Site Trafik Analizi, Sosyal Medya Hizmetleri) grafik tasarım, alanında da farklılığımızı yansıtan projelerle, sizlere çözüm sunmak için bitmek bilmeyen bir enerjiyle çalışmaktayız.

Görsel açıdan büyüleyici, teknik açıdan ise günümüz web teknolojisine uygun, web2.0 teknolojisi ile işlevselliğe önem veren, günümüzün web standartlarını takip eden ve onları geliştiren projeler üretmekteyiz.

Neden Biz?

Çünkü CinFikir, günümüz dünyasındaki sıradanlıklardan ve gereksiz standartlardan sıyrılarak projelerine sıra dışı yaklaşımlarla web ve reklam dünyasına da farklılığı ve yeniliği aşılamayı hedeflemektedir.

Ayrıca CinFikir, dünya değerlerinde olduğu gibi, internetin de sıradanlaşmaması ve bir çöplüğe dönüşmemesi için taşın altına herkesin elini koyması gerçeğini savunan bir misyona sahiptir.

Bizim işimiz sadece istekleriniz doğrultusunda bir proje yönetmek değildir. Bizim işimiz; sizi en iyi şekilde temsil edecek, şık, dinamik, güncel, gerekli standartlara uygun ve kullanışlı eserler üretmektir.

 

2010-2022 CinFikir | Tüm Hakkı Saklıdır.

Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası