Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Günümüz dünyasında dijitalleşme çok hızlı bir şekilde gelişmektedir. Firmalar, kurumlar ve hatta kişiler bile kendisini internete taşımaktadır. İnternet kurumlara ve firmalara doğrudan müşterilere ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle günümüzde hemen hemen her firma kurumsal birer web sitesi ile birlikte kurulmaktadır. Bu web sitelerinin açılmasının zaruri olduğu günümüzde de kurumsal web tasarımı yapabilen ekiplere olan ihtiyaçlar artmaktadır. CinFikir olarak, uzun yıllardır birçok firmaya bu alanda hizmet vermekteyiz. Genç ve dinamik ekibimiz ile sürekli değişen ve güncellenen dijital dünyaya ayak uydurmakta ve yenilikleri yakalamaktayız.

Özgün ve Proje Odaklı
Web Sitesi Çözümleri

CinFikir ekibi olarak, sizden gerekli onayı aldıktan sonra öncelikle sektörel bazlı analizler yapmaktayız. Bu analizler ardından dijital dünyadaki olası rakiplerinizin web sitelerini incelemekte ve bunlarda eksik olan yönleri belirlemekteyiz. Ardından bunları bir rapor haline getirip firmanız için gereken ve hedefe tam on ikiden ulaşabilecek web projesini hazırlamaktayız.

 
 

Uzman
Tasarımcılar &
Profesyonel Tasarımlar

Proje kapsamında öncelikle web tasarım uzmanlarımız tarafından sitenizin tasarımı işinize uygun olarak yapılmaktadır. Ardından tasarımsal süreç tamamlanmakta ve oluşturulan tasarım firma hak sahibine iletilmektedir. Tasarım onaylandıktan sonra ise yapılan analizler sonucu elde edilen verilere göre site içerikleri hazırlanmaktadır. Tüm içerikler yapılan projeye has olmaktadır.

Sektör Odaklı Çözümler

Sektörel anlamda sitenizin ihtiyacı olan menüler, içerikler ve eklentiler sitenize entegre edilmektedir. Firma olarak istemeniz durumunda sitenin içereceği tüm yazılı ve görsel medya ürünleri ekibimizde bulunan editörler tarafından sıfırdan ve özgün bir biçimde sektöre uygun halde hazırlanmaktadır. Eğer elinizde içeriğiniz bulunuyorsa bu içerikler içerik editörlerimiz tarafından internet dünyasına uygun şekilde sitenize girilmektedir. Kurumsal web siteniz sektördeki diğer web siteleri ile yarışabilecek ve onları geçebilecek düzeye geldikten sonra ise yayına açılmaktadır.

 
 

Hizmet Süresi Boyunca
Kesintisiz Destek

Ekibimizin destek personelleri sayesinde kurumsal web sitenizi oluşturup yayına açtıktan sonra da web sitenizle alakalı sürekli bilgilendirileceksiniz. Web sitenize ait analizler, sitenize ait trafik yoğunluğu ve ne tarz içeriklerle sitenizi sürekli güncelleyebileceğiniz sizlere iletilecektir. Bu sürekli destek sayesinde siteniz daima aktif kalacak ve arama motorlarında rakiplerinizi tek tek geçerek üst sıralara yükselecektir.

Kurumsal web tasarım, bir kurumun web sitesinin tasarımının nasıl olması gerektiğini belirleyen bir kavramdır. Kurumsal web tasarım, bir kurumun hedef kitlesine, kurumun kimliğine ve kurumun amacına göre tasarlanır. Bu sayede, kurumun web sitesi kullanıcı dostu, anlaşılır ve kurumun kimliğini yansıtır. Ayrıca, kurumsal web tasarım, bir kurumun web sitesini arama motorları tarafından daha iyi anlaşılır ve daha yüksek arama sonuçlarına yerleştirilir hale getirir. Özet olarak, kurumsal web tasarım bir kurumun web sitesinin kullanıcı dostu, anlaşılır ve arama motorları tarafından daha iyi anlaşılır hale getirilmesini sağlar.

2010-2022 CinFikir | Tüm Hakkı Saklıdır.

Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası