E-Ticaret Site Yönetimi

E-Ticaret Site Yönetimi

Müşterileriniz sizi bekliyor! E-Ticaret geçtiğimiz seneye göre %24 arttı, 2022 yılında tür firmaların E-ticaret'e gireceği ön görülüyor. Çünkü e ticaret; iş sürecini kısalacak, maliyetleri düşürecek ve verimliliği artıracak, 2022'yi beklemeyin. Tren kaçmadan siz de Online Satış'a başlayın.

Satış Detaylarını Belirleyin

E-ticaret yapmak için site yönetim bilgisine sahip olmanıza CinFikir ile çalışırken asla gerek yoktur. Siz sadece ürünlerinizi belirleyin, stoğunuzu düzenleyin ve fiyat listenizi çıkarın. Ardından tüm bu verileri CinFikir ekibine yollayın. Ekibimiz bu veriler ile hitap ettiğiniz kitleyi ve yaş aralığını baz alarak web bazlı bir analiz hazırlasın ve size bu analize göre nasıl rakiplerinizi geçeceğinizi anlatsın. Ardından satış hedefine en uygun şekilde e-ticaret yapmaya başlayın. Her ürününüz hitap ettiği müşteri kitlesinde en çok ziyaret edilen ürünler arasına girsin.

 
 

Rakiplerinizi Ekarte Edin

E-ticaret siteniz sayesinde firmanızın rakiplerini bir bir geride bırakarak zirveye ulaşın. İstediğiniz takdirde internet reklamcılığı desteğimizden faydalanarak hedefinize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Günümüzde alışveriş yapmak isteyenlere kolaylık sağlayan e-ticaret birçok mağazanın dikkatini çekmektedir. Normal web sitelerinden farklı sorumluluklar gerektiren e-ticaret sistemi, siteden alışveriş yapacak olan müşterilere güven vermek zorundadır. Çünkü müşteriler site ile kredi kartı, adres ve kişisel bilgilerini paylaşmaktadır. Bir e-ticaret sitesinin müşteriye güven verebilmesi içinse sağlam bir altyapıya sahip olması gerekmektedir.

E-Ticaret İle Dünya’nın Her Yerinde Mağazanız Olsun

Dünya çapında marka olmak için eskiden gereken en büyük ihtiyaç her yere şube açmaktı. Ancak dijitalleşen internet çağı sayesinde sadece bir internet şubesi sayesinde dünyanın her yerinde bir şubeniz olabiliyor. E-ticaret siteniz ile Türkiye’nin her noktasına, dünyanın her köşesine satış yapabilirsiniz. Bu satışlarınız sayesinde marka bilinirliliğiniz artacaktır. Sizde mağazanızı büyütmek istiyorsanız avantajlı tekliflerimizden hemen yararlanabilirsiniz.

 
 

Türkiye'de E-Ticaret

Ülkemizde e-ticaret alanında en kolay kullanılabilir yönetim paneline, en güvenilir alışveriş altyapısına ve internet müşterisine uygun ara yüzüne sahip olan sistemlerimiz birçok farklı mağaza ve firma tarafından tercih edilmektedir. Siteyi ziyaret eden müşterilerinin kullanımını kolaylaştıracak özelliklere sahip olan temaları sayesinde internetten alışverişi en kolay noktaya çekmekteyiz.

Ayrıca uzman ekibimiz sayesinde e-ticaret panelli sitenizi sizin için yönetebiliyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde e-ticaret sitesi yönetimi hakkında hiçbir bilginiz olmasa bile CinFikir’in CinFikirli ekibi sayesinde bu desteği her an alabiliyorsunuz.

2010-2022 CinFikir | Tüm Hakkı Saklıdır.

Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası